Praní

Samoobslužné praní prádla v profesionálních pračkách o velikosti 10kg a 14 kg. Délka pracího cyklu, která záleží na zvoleném programu a teplotě praní, se pohybuje mezi 45 a 60 minutami. Při praní využíváme prací prášky a aviváže od renomované značky Procter & Gamble.

Sušení

Samoobslužné sušení prádla v profesionálních sušičkách o velikosti 10kg a 14kg. Celková doba sušení záleží na druhu a materiálu prádla se průměrně pohybuje mezi 30 a 45 minutami tedy 100,- až 150,-. Počáteční cyklus sušení je nastaven na 15 min, tedy 50,- a poté je možno dohazovat po 10,- nebo 20,- pro prodloužení sušení o 3 min za každých 10,-. Pozor, dohazujte před koncem sušícího cyklu, jinak budete muset opět začít nový cyklus za 50,-. Při menším obsahu prádla může stačit vhodit 80,- tedy sušení 24 minut.

Zakázkové praní

Praní, sušení a poskládání prádla naší obsluhou. Cena se odvíjí od množství prádla a požadovaném programu praní. Pro prádlo si běžně můžete přijít již za 24h, ale je možné se domluvit i na dřívějším nebo pozdějším vyzvednutí, jak se Vám nejlépe bude hodit. Při praní využíváme prací prášky a aviváže od renomované značky Procter & Gamble. Při využití této služby navíc získáváte 50% slevu na služby žehlení a mandlování.

Žehlení

Praní, sušení a poskládání prádla naší obsluhou. Cena se odvíjí od množství prádla a požadovaném programu praní. Pro prádlo si běžně můžete přijít již za 24h, ale je možné se domluvit i na dřívějším nebo pozdějším vyzvednutí, jak se Vám nejlépe bude hodit. Při praní využíváme prací.

Mandlování

Mandlování Vašeho prádla na profesionálním mandlu naší obsluhou. Pro prádlo si běžně můžete přijít již za 24h, ale je možné se domluvit i na dřívějším nebo pozdějším vyzvednutí, jak se Vám nejlépe bude hodit. Při využití služby Drop-off získáváte 50% slevu na tuto službu.

Košilový servis

Speciální služba pro Vaše košile a halenky zahrnuje praní, sušení, žehlení a složení či připravení na ramínko k odnosu. Při praní využíváme prací prášky a aviváže od renomované značky Procter & Gamble.

Čistírna

Sběrné místo čistírny. Do Quickwash můžete zanést i prádlo, které není určené k praní. Vaše oblečení bude do pěti dnů vyčištěno v profesionální čistírně, se kterou spolupracujeme.

Čistírna obuvi a doplňků

Sběrné místo čistírny obuvi a doplňků. Do Quickwash můžete zanést i své boty, kabelky, kšiltovky nebo peněženky. Vše bude do pěti dnů vyčištěno v profesionální čistírně, se kterou spolupracujeme.

Káva a limonáda

Při využití kterékoliv naší služby obdržíte slevu 20 Kč na jakoukoliv kávu či limonádu do místní kavárny CrossCafe / 25% slevu na jakoukoliv kávu do místní kavárny Creperie, abychom Vám zpříjemnili čekání.

Firemní zákazníci

Více informací na https://fb.com/quickwashbusiness